Pozvánka na narozeninovou party ZDE!

Je to právě rok a pár dní, kdy se zrodila značka Allen a Lilly.
Dvě obyčejné holky se rozhodly dát světu neobyčejné věci a nemohly si vybrat lepší chvíli: v tu dobu pandemie začala světu ukazovat svou sílu v plné parádě, sociální a kulturní vyžití začalo prudce padat k bodu mrazu a vyhlídky na jasnější zítřky byly, inu, ne tak zcela jasné.

Allen a Lilly se rozhodly, že nebudou fňukat nad situací, kterou nemůžou vlastními silami změnit a raději z ní vytěží maximum.

Následoval první nákup materiálů a pod rukami šikovné Allen se začaly objevovat první sukně.

A když byly osobní kontakty tak omezené, alespoň foťák cvakal na plný výkon a na sociálních sítích se začaly objevovat zrovinka došité modely.


Nové a nové sukně začaly zahlcovat jejich obývací pokoje, ložnice a předsíně a tak došlo k nevyhnutelnému – zařídit si vlastní prostory pro tuto, zatím malou, módní rybičku.

Dnes proto můžete navštívit showroom / ateliér na Pankráci, kde se děje všechna ta magie. Ateliér je především místo pro tvorbu, ale také se tam můžete uvelebit na sofa, dát si šálek kávy a v klidu si vyzkoušet cokoli vám padne do oka.

Za ten rok, když to alespoň trošičku šlo, se Allen a Lilly stihly předvést hned na několika různých marketech převážně v Praze, ale třeba také v Liberci, Kolíně nebo Brandýse nad Labem. Prodej v „terénu“, nové kontakty a nesmírně důležitá okamžitá zpětná vazba je nejlepší škola.Nicméně bez podpory rodiny a přátel i ve chvílích, kdy to bylo těžké, by to prostě nešlo!

Děkujeme!

Děkujeme všem, kteří v nás věří, jsme tu kvůli vám!

...a proto vás s velkou radostí zveme na naši 

1. NAROZENINOVOU OSLAVU!!

Která se bude konat v Pankráckém parku v Café Na půl cesty

Ve středu 25.8.2021

Od 17.oo

Těšit se můžete na naše kousky s narozeninovou slevou, přípitek, tombolu a živý jazz-rockový koncert, který zahrají StayJ!

Nenechte si ujít tuhle párty na konci léta...!

Pozvánka na narozeninovou party ZDE!