GALERIE - Slavnostní a plesové šaty

Především pro zimní měsíce, kdy jsou vánoční večírky a plesy v plném proudu, pro vás připravujeme luxusní kolekce plesových a společenských slavnostních šatů.
Pečlivě vybíráme kvalitní materiály, ladíme barvy a věříme, že i plesové šaty mohou být pohodlné! Tvoříme variabilní modely, se kterými si můžete pohrát podle vlastních preferencí.

SPLÝVAVÉ ŠATY
Krátkou i dlouhou verzi veskrze jednoduchých splývavých šatů můžete upravit následovně: opasek, který si vyberete v ceně modelu, můžete nosit v pase nebo pod prsy. Horní část šatů pak můžete dle chuti nosit upnutou a splývavou nebo ji povytáhnout trochu nahoru a mít ji volnou a načechranou. Dále si můžete upravit výstřih jak vepředu, tak vzadu. Oba díly jsou skrz tunýlky spojené jednou šňůrkou a proto můžete nosit výstřihy široké (cca k ramenům) nebo úzké (cca ke klíčním kostem). Délkou šňůrky se zároveň dá upravit celková délka šatů, tzn. dá se zkrátit nebo povolit.

ŠATY SE ŠNĚROVÁNÍM
Šaty se šněrováním na zádech je sofistikovanější a rafinovanější verze z naší kolekce plesovek. Variabilitu nabízí šněrování na zádech, které můžete uvázat mnoha různými způsoby. Přední díle je střižený jako "voda" tedy padavý výstřih. Tento model je opatřen všitou elastickou gumou v pase a svůdným rozparkem na boku.

Materiály: satén, silky