Uchvátila vás božská maxisukně Neapol? 
My se nedivíme, je vzdušná, rafinovaná a zároveň tak pohodlná.

Nechybí jí dokonce ani zlatý pas Gold Waist.

Chcete sukni Neapol v hodnotě 899,- vyhrát?

Soutěžte s námi!!

Jak na to?

Je to jednoduché, stačí mít založený facebookový účet, dále budete pokračovat přes Facebook.

Soutěžit můžete ZDE!

Podmínky:

1. Dejte "Like" Allen a Lilly na Facebooku

2. Odpovězte správně na soutěžní otázku komentářem k soutěžnímu příspěvku. Otázka zní: Kolikáté narozeniny letos Allen a Lilly slaví? Odpověď snadno dohledáte na našem webu.

3. Sdílejte soutěžní příspěvek na svém facebookovém profilu

4. V neděli 15.8.2021 mezi 19 a 20 hod sledujte vyhlášení výherce soutěže a v případě výhry se nezapomeňte přihlásit!!

Podrobné podmínky soutěže

Název soutěže:
Vyhraj sukni Neapol!

Doba trvání soutěže

14 dní
2.- 15.8.2021
Losování a vyhlášení výherce 15.8., 19-20 hod

Předmět

Předmětem tohoto dokumentu je úplná a jasná úprava pravidel („Pravidla“) soutěže „Vyhraj sukni Neapol!“ („Soutěž“). Tato Pravidla jsou jediným dokumentem, který závazně upravuje pravidla Soutěže. Tato Pravidla mohou být pozměněna pouze formou písemných dodatků k tomuto dokumentu uveřejněných stejně jako tento dokument.

Pořadatelem a organizátorem Soutěže je Allen a Lilly, IČO: 29240888, se sídlem Královická 1399, 25001 Brandýs nad Labem, s provozovnou na adrese Kotorská 1576/26, 14000 Praha 4.

Výhrou soutěže je MAXI SUKNĚ NEAPOL v hodnotě 899,- (https://www.allenalilly.cz/p/maxi-sukne-neapol)

Podmínky

Soutěže se může zúčastnit každý, kdo má účet Facebooku, je starší 18 let a má trvalé bydliště v České republice.

Do soutěže se zapojíte při splnění všech 3 podmínek: 1. přidáním správné odpovědi na soutěžní otázku do komentáře pod soutěžní příspěvek, 2. sdílením soutěžního příspěvku na svém facebookovém profilu, 3. označením stránky www.facebook.com/allenalilly „To se mi líbí“ („Like“) . 

Každý soutěžící se může v rámci jedné soutěže zapojit pouze jednou a v rámci jedné soutěže má nárok jen na jednu výhru.

Výherce bude vybrán losováním. Pokud vylosovaný výherce nebude splňovat všechny podmínky uvedené výše, bude uskutečněné další losování.

Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy na Pořadateli.

Výhra

Výherce bude vyzván pořadatelem, aby zaslal prostřednictvím soukromé zprávy na sociální síti Facebook kontaktní údaje pro zaslání výhry, případně aby se domluvil s pořadatelem na osobním předání výhry.

Nepřihlásí-li se výherce do 5 kalendářních dnů ode dne vyhlášení, propadá výhra organizátorovi.

Organizátor neodpovídá za to, že výherce uvedl nesprávnou adresu pro dodání výhry, ani že si svou výhru řádně a včas nevyzvedl u zvoleného poskytovatele přepravních služeb. V takových případech výhra propadá Organizátorovi bez jakékoli náhrady.

Na výhru nevzniká právní nárok, není možné ji vyplatit v penězích. Vymáhání výhry soudní cestou je vyloučeno. Soutěž nemá charakter veřejného příslibu.

Autorská práva

V případě zapojení se do soutěže automaticky souhlasíte, že v případě výhry zde zveřejníme vaše jméno, příjmení a odkaz na facebookový profil.

Účastník odesláním soutěžního příspěvku výslovně uděluje Pořadateli bezplatnou nevýhradní licenci ke všem způsobům užití jeho soutěžního příspěvku, zejména k užití v reklamních a propagačních materiálech Pořadatele, územně neomezenou.

Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytuje účastník pořadateli, nikoli Facebooku.

Pravidla

Tato pravidla Vám budou dostupná po dobu trvání této soutěže a dále 30 dní ode dne ukončení soutěže. Vyhrazujeme si právo tato pravidla kdykoliv změnit nebo soutěž ukončit. V takovém případě jsou změna pravidel či ukončení soutěže účinné okamžikem jejich zveřejnění.