Šaty od nás chcete! Protože...

Že čtete právě tyto řádky, není náhoda!
Už vás totiž nebaví móda, která se opakuje na každém rohu. Kousavé látky a neforemné střihy prostě nejsou pro vás.
Jste přece výjimečná osobnost, která chce ukázat své nejlepší já! Chcete, aby vám to slušelo, ale šaty prostě MUSÍ být pohodlné..!
Zároveň vám záleží na tom, kde a od koho oblečení nakupujete.

Jak to děláme u Allen a Lilly?

VYRÁBÍME V ČECHÁCH! Velkou část našeho zboží ušijeme vlastními silami, ale bez šikovných švadlenek ve Středočeském kraji by to nešlo! 

POTRPÍME SI NA MATERIÁLY! S výběrem látek si dáváme opravdu záležet. Nejdůležitější, aby byla příjemná na omak a samozřejmě, aby splňovala požadované vlastnosti. Více si přečtěte zde.

STŘIHY ladíme a zkoušíme, pořád se vyvíjíme. 

JEDNÁME UDRŽITELNĚ! Spolu se správným výběrem materiálu jde udržitelnost ruku v ruce.
Naše oblečení je více než na jednu sezónu!
Navíc, materiály, které nespotřebujeme na šaty a sukně, využijeme na výrobu gumiček do vlasů, pratelných odličovacích tamponů, apod. využijeme každý centimetr látky! Neplýtváme.

ŠIJEME NA ZAKÁZKU! Nadčasové kousky, tzv. EVERGREENY, můžete objednat kdykoli. Máte jistotu, že šaty od nás budou připravovány s absolutní péčí a pozorností jen a jen pro vás!

ORIGINÁLNÍ LIMITOVANÉ KOLEKCE máme pro vás skladem! Avšak pozor, pouze v omezeném množství. Tak dlouho neotálejte, mizí rychle!

KLADEME DŮRAZ NA POHODLÍ, protože věříme, že pouze když se člověk cítí sám sebou, vypadá vždy nejlépe!

BUDUJEME KOMUNITU! Sledujeme zpětnou vazbu a snažíme se vycházet vstíc Vašim přáním. Máme opravdovou radost, když se v našem oblečení cítíte krásná a sebevědomá. Sledujte nás na Facebooku a Instagramu. Sharing is caring. And we care ❤️