Legíny - Velikost - M

Pokud doma nemáte alespoň jedny legíny, jakobyste ani nebyla!
Ale teď vážně. Legíny přesahují hranice módy, už jsou s námi pěknou řádku let a věříme, že jen tak je ze svých šatníků nevyřadíme!
Ať už nenápadné jednoduché černé, pod sukni místo punčocháčů a nebo bechderoucí barevné s motivy, které upoutají pozornost, vždy jsou báječně pohodlné!
Vysoký pas je měkký, netlačí a lze jej ohrnout na "bokovky. V horní části pasu je také všitá "neviditelná" guma, která drží legíny tam, kde mají být a to i při sportu.

Dáváme si záležet na výběru materiálu a stále zkoušíme něco nového. Z čeho tedy šijeme naše legíny?

Lycra - hladký pružný chladivý materiál, který skvěle odvádí pot a nevytahává se (žádná protlačená kolena nebo pytle pod pozadím). Potisk na Lycře je stálobarevný, sytý a detailní. Velmi jednoduchý na údržbu,  rychle schnoucí a pokud na tom netrváte, žehlit se nemusí. Materiál na sport jako dělaný!

Milk silk - hebký lehký materiál, který dodá hřejivý poict. Je velmi pružný a pokud potištěný, vzory si zachovávají sytost i po natažení. Materiál se vrací do původního tvaru a nevytahává se ani při větší námaze. Snadná údržba, rychlé schnutí bez nutnosti žehlit. Vaše druhá kůže na volný čas i na sport.

Bavlněný úplet - přírodní klasika s obsahem 95 % bavlny. Velmi pohodlný měkký materiál, vhodný jako spodní vrstvy (ať už pod sukni nebo v chladnějších dnech pod kalhoty) a na volný čas. Úplet má bohužel tu vlastnost se mačkat a vytahávat, proto od tohoto materiálu postupně ustupujeme a nahrazujeme jej vhodnějšími materiály na legíny.

Více o materiálech se dozvíte zde.