Maxi - Velikost - univerzální

Jako stvořené pro horké letní dny! Maxi šaty prostě milujeme. Nevíme čím to je, ale každá žena v nich vypadá jako naprostá bohyně, upřímně doporučujeme! Máme pro vás připravených pár různých modelů a nové stále vymýšlíme. Společné všechny tyto šaty mají to, že jsou skvěle vzdušné, vyrobené z kvalitních materiálů a vždy podtrhnou ženskou podstatu a energii.
Naše vlajková loď a osobní favorit jsou splývavé variabilní šaty, které můžete upravit následovně: opasek, který si vyberete v ceně modelu, můžete nosit v pase nebo pod prsy. Horní část šatů pak můžete dle chuti nosit přiléhavou a splývavou nebo ji povytáhnout nahoru a mít ji volnou a načechranou. Dále si můžete upravit výstřih jak vepředu, tak vzadu. Oba díly jsou skrz tunýlky spojené jednou šňůrkou a proto můžete nosit výstřihy široké (cca k ramenům) nebo úzké (cca ke klíčním kostem). Délkou šňůrky se zároveň dá upravit celková délka šatů, tzn. dá se zkrátit nebo povolit.
Další modely šatů sice nejsou tak variabilní, ale na eleganci jim to neubere. Některé šaty mají "náš" top na ramínka a hlubším zadním výstřihem (tak hlubokým, aby to bylo atraktivní, ale ne tak hlubokým, aby vykoukla podprsenka) některé mají top řešený jiným specifickým způsobem. Sukně šatů bývá podobného ražení: bohatá na materiál, s rozparkem, pokud je to nutné a v pase buď může již být všitá pružná guma a nebo šaty o samostatný pásek můžete doplnit.