Maxi - 100 % BAVLNA

Maxi sukně jsou jedna z našich nejpovedenějších záležitostí! Vypadají slavnostně, podtrhují ženskost a zároveň jsou opravdu pohodlné.
Nejčastěji tvoříme celé sukně z látek s barevnými florálními motivy, nešetříme na metráži, proto sukně působí bohatě a rozparek na boku vypadá nejen elegantě, ale zároveň vám umožňuje volný pohyb a dlouhý krok.
Některé maxi sukně jsou rafinovanějšího střihu, kdy máte kratší spodničku a samotná maxi sukně je jako horní vrstva vyrobená z poloprůhledného lehkého materiálu. 

Doporučujeme jednoduchost: kombinace maxi sukně s černým nebo bílým topem ve většině případů vypadá prostě nejlépe. Pokud chcete být kreativní a obléknete si k sunkni triko nebo halenku v jakémkoli odstínu z motivů na sukni, rozhodně nešlápnete vedle.
Maxi sukně je opatřená pružnou gumou v pase a proto je tak pohodlná, neškrtí a vy si můžete vybrat, jestli ji chcete nosit do pasu nebo na bocích.

Materiály: maxi sukně vybíráme z lehkých vzdušných látek jako je kasická 100 % bavlna, umělé hedvábí, tzv. silky, viskóza, letní šatovka, kombinace saténové spodničky a jemného průhledného šifonu, apod. U maxi šatů netrváme striktně na jednom materiálu, ale zkoušíme nové a nové látky. Soustředíme se především na to aby byly materiály příjemné na dotek, vzdušné a nepůsobily žádné kožní potíže.