Pouzdrové

Ruku na srdce, pouzdrové sukně nejsou pro každého: těsně obepínají pozadí a boky a také se hodí mít pohledné nohy. Nicméně zároveň je to jeden z nejoblíbenějších módních kousků nejen pro formální a pracovní události. A hlavně, když už někomu padnou, vypadají prostě nepřekonatelně! Ženksy a elegantně, pozvednou sebedůvěru i sexappeal.
Protože dbáme na komfort jakéhokoli oblečení, tak i tento -jinak- celkem upnututý oděv děláme jak  nejpohodldněji umíme. Měkká guma v pase zaručí, že se na oběd můžete v klidu pořádně najíst a stretchové (většinou bavlněné) materiály se postarají o ničím neomezovaný pohyb. 
Volíme barevné florální motivy a proto je tak jednoduché vybrat vhodný top: doporučujeme jednobarevný, ve většině případů bílý nebo černý, ale můžete zvolit i jakýkoli odstín, který najdete v motivech na sukni. Postačí basic top nebo jednoduchá halenka.
POZOR, připravujeme komplety sukně s topem ve stejném motivu! Výsledný efekt outfitu působí tak trochu jako šaty, ale rafinovaněji. Zároveň můžete oba kousky nosit i samostatně. Tak se těšte!

TIP: Business look! Sukně vhodné do práce a pro oficiální příležitosti.

MOMENTÁLNĚ NEJSOU ŽÁDNÉ POUZDROVÉ SUKNĚ SKLADEM. MOŽNÁ VÁS BUDE ZAJÍMAT KATEGORIE POUZDROVÝCH ŠATŮ....

Žádná položka