Půlkolové - Velikost - L

Půlkolové sukně jsou prvotním produktem naší značky a tak není divu, že na ně nedáme dopustit! Střih jsme nějakou dobu vychytávali a dovedli k dokonalosti. Sukně jsou míněné do pasu, ale díky elastické gumě je můžete nosit i na bocích. Délka je "tak akorát" nad kolena a když se ohnete, nic nevykoukne.
Také se občas zapomenete a v sukni se zatočíte jako sedmiletá princezna? My princezny nezklameme, sukně se točí parádně! Zároveň se nemusíte bát žádného faux-pas, nevyhrne se "až ke krku". 
Samozřejmě držíme květinové a florální motivy, ale připravujeme pro vás také speciální sezónní kolekce, kde se často objevují geometrické prvky a metalické barvy, které dodají na slavnostním dojmu. Sem tam vyzkoušíme i jednobarevné kousky třeba z trochu netradičních materiálů, aby to nebyla taková nuda.
Ptáte se, co se k takové sukni dále hodí? Doporučujeme jednobarevný top nebo halenku, ideálně černou, bílou nebo v jedné z barev v motivu na sukni. Pro uvolněný look na nohy obujte s klidem v duši tenisky nebo sandále. Pokud vás čeká něco důležitého, podpatky to jistí!
Naše "půlkolovka" je produkt, který vás okouzlil na úplném začátku, stále vás baví a to baví nás!