Koktejlky - Šaty s rukávem

Jarní a letní měsíce jsou nabité svatbami, oslavami, promocemi a jinými společenskými událostmi.

Čeká Vás také podobná příležitost a chcete se jednoduše ukázat v těch nejlepších šatech?

Tak to jste tady správně! Vybírejte z různých stylů a střihů, které vždy kladou důraz na eleganci se špetkou luxusu.

NA ZAVAZOVÁNÍ ZA KRK
Relativní novinka v naší nabídce si okamžitě našla své fanynky! Tetno střih je velmi rafinovaný, působí dojmem nizoučkého stojáčku. Zavazování je koncipované dozadu, kde také najdete přiměřeně hluboký průstřih, který je především praktický při oblíákání - abyste měla dostatek prostoru pro hlavu (a nenechala celý make-up na vnitřní straně šatů), ale zároveň působí i jako decentní detail.
Doporučujeme nechat podprsenku doma, případně pořídit "samodržku" bez ramínek. Tyto modely většinou dodáváme se zavazovacím páskem, ale šaty tohoto střihu vyniknou i se širším textilním páskem.
Šaty na slavnostní okamžiky, velmi oblíbené na svatby. Poohlédněte se také po maxi šatech se zavazováním za krk!

NA ŠŇŮRKY
Tenká špagetová ramínka jsou opravdu něžná záležitost. Rádi si hrajeme a proto u nás můžete najít střihy, kde jsou šňůrky přišité "napevno" se zajímavým zakroucením na zádech a nebo střihy, kde šňůrka volně prochází tunýlkem na předním i zadním díle šatů a dává Vám tak variabilitu pro nařasení horního dílu. Velmi jednoduché, velmi efektní! Tyto modely také většinou dodáváme se zavazovacím páskem, který - světe div se - samozřejmě ladí se šňůrkami! Prohlédněte si také kategorii maxi šatů, máme je také v tomto stylu.
Toto jsou jedny z nejoblíbenějších letních šatů, které si díky pohodlnosti rádi vezmete na denní nošení, ale při slavnostních příležitostech budete za hvězdu!

S RUKÁVEM
Rozumíme, že ne všichni fandí odhaleným ramenům a proto najdete ty nejfajnovější šaty s rukávem také právě v této kategorii.
Pokud hledáte šaty s rukávem spíše pro volný čas nebo do práce, prohlédněte si celý sortiment šatů s rukávem.