Večerní a plesové - Barva - petrolej

Především pro zimní měsíce, kdy jsou vánoční večírky, plesy, maturáky a jiné slavnostní události v plném proudu, pro vás připravujeme luxusní kolekce plesových a společenských šatů.

Máme pro vás pár tipů, které Vám mohou pomoci vybrati ty správné večerní šaty!

1. Jak moc formální je Váš večírek? Galavečery si doslova říkají o dlouhou róbu, stejně jako věnečky nebo maturitní plesy. Dovolená jsou odhalená záda, rafinované výstřihy, šněrování i krajky. Nebojte se na plese "ukázat"! Když ne tady, kde jinde můžete vypadat jako princezna?! Pozor, na promoce se večerní šaty nehodí! Zvolte společenské šaty, které schovají ramena a dlouhé jsou ke kolenům.

2. Vyberte barvu, která vám lichodí a hodí se k vaší pleti. Klasicky červenou, modrou, zelenou a koneckonců ani černou nikdy nikdo nic nezkazil. Pokud si potrpíte na pozornost a originalitu, vyberte s klidným svědomím metalické odstíny nebo výrazné vzory. Nicméně, při formálních příležitostech buďte elegantní dáma, sáhněte spíše po jednobarevných šatech v neutrálních barvách.

3. Výběrem správného střihu se i z tiché myšky stane smyslná bohyně! Pouzdrové střihy zdůrazní ženské křivky. Splývavé šaty a šaty s řasením schovají co ukazovat nechcete a naopak podtrhnout vaše přednosti. Excentrické dámy rády sáhnou po střihu se zavazovacími zády, konzervativnější typy jistě ocení rukávky.

4. Doplňky vybírejte s citem! Čím jednodušší šaty, tím výraznější šperky si můžete dovolit, pokud chcete. Čím zdobnější šaty vyberete, o to uberte na výraze s náhrdelníky, náušnicemi i náramky. Jednoduchý diamantový set postačí :-)

5. Při výběru šatů nezapomínejte na to nejdůležitější - na vaše pohodlí. Pokud šaty škrtí, škrábou a stahují, nemůžete se cítit sama sebou. Pouze opravdu padnoucí šaty umocní vaše sebevědomí a přirozenou krásu.

Doporučujeme navštívit náš butik Bohemian Trilogy, všechny dostupné styly můžete vyzkoušet a osobně s námi konzultovat. Pokud bude potřeba, zajistíme úpravu modelu na míru!